Přihlášení

Zapomenuté heslo Nová registrace
0 MENU
/Cyklistika /Oblečení /Kraťasy /Troy Lee Designs Lilium Pro Short Shell
Troy Lee Designs
Troy Lee Designs Lilium Pro Short Shell Troy Lee Designs Lilium Pro Short Shell Troy Lee Designs Lilium Pro Short Shell Troy Lee Designs Lilium Pro Short Shell Troy Lee Designs Lilium Pro Short Shell Troy Lee Designs Lilium Pro Short Shell Troy Lee Designs Lilium Pro Short Shell Troy Lee Designs Lilium Pro Short Shell

Troy Lee Designs Lilium Pro Short Shell dámské kraťasy

Dámské kraťasy Lilium Pro Short Shell v barvě Carbon jsou univerzální trailové šortky, které zvládnou celodenní ježdění i svižné výjezdy. Celý popis
Značka:
23302701-S
23302701-M
23302701-L
Kód:
887202544378
887202544385
887202544392
EAN:
2 - 3 dny
můžete mít už 1.9.2026
2 - 3 dny
můžete mít už 1.9.2026
2 - 3 dny
můžete mít už 1.9.2026
Dostupnost:
Vyberte barvu
Troy Lee Designs Lilium Pro Short Shell
3 059 Kč
Troy Lee Designs Lilium Pro Short Shell
3 059 Kč
Vyberte variantu:
3 059 Kč
Doporučená cena výrobce: 3 399 Kč
3 059 Kč
Doporučená cena výrobce: 3 399 Kč
3 059 Kč
Doporučená cena výrobce: 3 399 Kč
+
-
Essox - rozložená platba
4x 764 Kč
doprava zdarma od doprava zdarma od 5 000 Kč
Popis Komentáře (0) Kontaktní data (GPSR)

Dámské kraťasy Lilium Pro Short Shell v barvě Carbon jsou univerzální trailové šortky, které zvládnou celodenní ježdění i svižné výjezdy. Jsou ušité z recyklované 4směrného pružného materiálu, mají laserové perforace a strečové mesh panely pro lepší ventilaci, tři kapsy na zip a pružný systém stažení pasu TLD Infinite Adjust pro přesné doladění fitu a celodenní pohodlí.

  • ride fit, zcela nový střih
  • recyklovaný polyester + spandex, 4-way stretch
  • elastický pas se systémem TLD Infinite Adjust
  • 3 kapsy na zip YKK včetně prostoru na mobil
  • laserové perforace a strečové mesh panely pro odvětrání
  • reflexní detaily
  • zipové taháčky

Parametry

Určení (dle pohlaví):
dámské

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář
Výrobce:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika

E-mail: aspire@aspire.eu
Web: troyleedesigns.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika

IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu

O značce Troy Lee Designs

Troy Lee Designs je kalifornská značka vybavení pro MTB a motokros. Nabízí špičkové helmy, oblečení a chrániče s důrazem na bezpečnost, kvalitu a osobitý styl.

Doporučujeme

-8%
Fox Womens Ranger LS Jersey Image Print arctic blue - S
Fox Womens Ranger LS Jersey Image Print dámský cyklistický dres
1 309 Kč
1 209 Kč
skladem
Fox Youth Kairos LS Jersey tangerine - YS
Fox Youth Kairos LS Jersey dětský dres s dlouhým rukávem
1 099 Kč
skladem
-9%
Horsefeathers Rooter XXL M L XL
Horsefeathers Rooter cyklistický dres
679 Kč
619 Kč
skladem
-9%
Fox Womens Ranger Fox Head Jersey XS S M L XL
Fox Womens Ranger Fox Head Jersey dámský cyklistický dres
769 Kč
699 Kč
skladem
-8%
Horsefeathers Quantum M L XL
Horsefeathers Quantum cyklistický dres
1 059 Kč
969 Kč
skladem
-8%
Horsefeathers Spike LS S M L XL XXL
Horsefeathers Spike LS cyklistický dres s dlouhým rukávem
1 139 Kč
1 049 Kč
skladem
-4%
Fox Womens Ranger Fox Head LS Jersey S M
Fox Womens Ranger Fox Head LS Jersey dámský cyklistický dres
1 019 Kč
979 Kč
skladem
-12%
Fox Defend Jersey M L XXL
Fox Defend Jersey dres s krátkým rukávem
1 009 Kč
889 Kč
skladem

Podobné produkty

POC Resistance Ultra Shorts black - S
POC Resistance Ultra Shorts cyklistické kraťasy
4 190 Kč
3 352 Kč
2 - 3 dny
POC Bastion Shorts S M XL
POC Bastion Shorts cyklistické kraťasy
4 590 Kč
3 672 Kč
2 - 3 dny
POC MTB Air Layer Bib Shorts S M L XXL
POC MTB Air Layer Bib Shorts vnitřní cyklistické kraťasy
4 090 Kč
3 272 Kč
skladem
Gore C5 Paclite® GTX Trail Shorts black - XL
Gore C5 Paclite® GTX Trail Shorts cyklistické kraťasy
3 999 Kč
2 - 3 dny
Fox Defend Short black - L (34)
Fox Defend Short cyklistické kraťasy
3 199 Kč
skladem
Troy Lee Designs Lilium Pro Short Shell S M L XL XS
3 399 Kč
3 059 Kč
2 - 3 dny
Troy Lee Designs Skyline Mono Liner Short charcoal - S (30)
Troy Lee Designs Skyline Mono Liner Short cyklistické kraťasy s vložkou
3 899 Kč
3 509 Kč
2 - 3 dny
Troy Lee Designs Lilium Pro Flow Short XS S M
3 399 Kč
3 059 Kč
2 - 3 dny

Hodnocení obchodu

Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.
Ověřený zákazník
Rychlé zaslání zboží, bohužel neseděla velikost. Jistě u nich znovu nakoupím.
PETR
Velmi dobrý.
Ověřený zákazník
Neznam
igor
najlepši obchod
Ověřený zákazník
S nákupom som spokojný. Určite odporúčam aj ostatným.